Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Czas i koszty dostawy

Dostawa na terenie Katowic i okolic

Na terenie miasta Katowice koszt dostawy wynosi 15 zł. Bezpłatny jest odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym przy ul. Mariackiej 12 w Katowicach. Dostawa na terenie miast ościennych do 15 km od Katowic wynosi 25 zł, natomiast do 30 km koszt wynosi 35 zł. Dalsze odległości ustalane są indywidualnie.

Dostawa na terenie Kraju i za granicą

Dostarczamy produkty na terenie całego kraju i za granicą za pośrednictwem Poczta Kwiatowa®, tylko i wyłącznie produktów wybranych z katalogu Poczta Kwiatowa®. Kwiaty są dostarczane w Polce najwcześniej w ciągu 4 godzin, natomiast na świecie w ciągu 24 godzin.

Czas realizacji

Każdy zakup w przypadku płatności online, przekazujemy do realizacji zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, w przypadku przelewu tradycyjnego po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres: kwiaciarnia@madlen.pl

  • Zamówienia na bukiety realizujemy w 24 godziny. Jeżeli bukiet zawiera niestandardowe kwiaty czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni. Realizujemy zamówienia tego samego dnia do 3 godzin tylko i wyłącznie bukietów z kwiatów które są dostępne aktualnie w Kwiaciarni.
  • Wianki, większe bukiety, kompozycje w koszach, wieńce pogrzebowe – maksymalnie do 2 dni, jeżeli są to zamówienia złożone w weekend – do 3 dni.
  • Dekoracje do wnętrz – ok 7 dni.
  • Wysyłkę zamówień realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00, w sobotę w godz.: 09:00-16:00, niedziela – zamówienia ustalane są indywidualnie za dodatkową opłatą.

Dostarczenia specjalne

Jeśli życzą sobie Państwo, aby zamówienia z katalogu zostały dostarczone w niedziele, prosimy o kontakt indywidualny. Szanowni Klienci, w przypadku zamówienia większej ilości produktów, prosimy o kontakt indywidualny z naszą pracownią pod numer telefonu +48 577 974 279 lub na adres e-mail: kwiaciarnia@madlen.pl

Do góry

Copyright 2019 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice