Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Oferta Pracy!

Poszukujemy osoby kreatywnej i dyspozycyjnej. Ze świeżym spojrzeniem na florystykę oraz minimalnym doświadczeniem (szkoła, kursy, praca dorywcza). Gwarantujemy przyuczenie. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Zapraszamy do świata kwiatów!

Zadania:
– tworzenie bukietów i kompozycji kwiatowych
– udział w wyjazdowych zleceniach ślubnych
– tworzenie dekoracji na różne okazje
– tworzenie kompozycji funeralnych
– dbanie o wizerunek Kwiaciarni
– utrzymywanie porządku stanowiska pracy
– dostawy kwiatów
– śledzenie aktualnych trendów kwiatowych
– fotografia
– prowadzenie warsztatów
– obsługa social media

Wymagania :
– mile widziana znajomość wiedzy na temat kwiatów ciętych i doniczkowych
– mile widziane doświadczenie w branży florystycznej
– umiejetność obsługi klienta
– punktualność
– kreatywność
– umiejętność organizacji pracy
– otwartość na wyzwania
– prawo jazdy
– znajomość języka angielskiego
– dyspozycyjność
– świeże spojrzenie na florystykę
– umiejętność obsługi social media

Oferujemy :
– umowę o pracę
– stabilne zatrudnienie
– możliwość rozwoju
– miła atmosfera w pracy
– przyuczenie zawodu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio prac na adres e-mail: kontakt@madlen.pl

Do góry