Las w słoju

Las w słoju

Warsztaty w Kwiaciarni – Las w słoiku!

Serdecznie zapraszamy miłośników naturalnych dekoracji na Warsztaty tworzenia magicznych lasów zamkniętych w szkle. Według własnej koncepcji stworzysz modną i samowystarczalną kompozycję z żywych roślin. Sprawdź jak stworzyć własne aranżacje kwiatowe w szkle!

Las w słoiku warsztaty prowadzone w Katowicach

Las w szkle tworzony w Katowicach może okazać się piękną dekoracją mieszkania ustylizowanego na styl boho lub prowansalski. Sprawdzi się również w nowoczesnych wnętrzach glamour; oczywiście nie tylko w salonie. Las w słoiku w katowickich mieszkaniach sprawdzi się także w kuchni czy łazience. Tak uniwersalna dekoracja odnajdzie się w każdym pomieszczeniu. Wszędzie tam, gdzie jest dostęp światła słonecznego i może zachodzić fotosynteza, las w słoiku będzie czuł się dobrze i cieszył oko domowników.

Podczas warsztatów „las w słoiku” w Katowicach każdy uczestnik otrzyma wszystkie niezbędne elementy do stworzenia lasu, naturalne dodatki, mech, słoik zamykany korkową pokrywką oraz kilka roślinek do wyboru.

W miłej atmosferze będzie pięknie, kreatywnie i bardzo naturalnie! Gwarantujemy świetną zabawę i naukę praktycznej wiedzy, potrzebnej nie tylko do pielęgnowania ogrodu w słoiku.

Więcej informacji na temat lasów w słoju:
https://www.madlen.pl/laswsloju
________________________________________
Ilość miejsc ograniczona.

Термін реєстрації на цей тренінг закінчився. Дивіться інші пропозиції!

Інтернет-крамниця

з Катовіце

Шукаєте найкрасивіших квітів для декорації весілля ? Ви втомилися від безплідних пошуків відповідного флориста ? Шукаєте букет, який підійде вам і до вашої весільної сукні? Ви в правильному місці! Окрім прикраси залу та церкви в найпрекрасніший день свого життя, наша квіткова крамниця із Катовіце Madlen пропонує серед інших оригінальніквіткові композиції, подарунки на різні події, а також сад в баночці. Запрошуємо ознайомитися з широким асортиментом живих декорацій.

Є ще запитання? Напишіть нам!

    Вгору

    Copyright 2024 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice