26 maj - niedziela - Dzień Matki - obie kwiaciarnie bedą czynne od 9:00-17:00. Uwaga! Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na 26 maj , wybierz datę w kalendarzu 27 maj a w uwagach dopisz " dostawa na 26 maj" , niestety kalendarz nie obsługuje niedziel, ale dostawy bedą się odbywać.

dekoracje kwiatowe

Florystyka ślubna dla par z Rudy Śląskiej

Jesteśmy kwiaciarnią z wieloletnią praktyką w tworzeniu znakomitych dekoracji florystycznych. Stacjonarnie można nas znaleźć w Katowicach, ale swoją ofertę kierujmy również do przyszłych nowożeńców z pobliskich miast. Wykonujemy bukiety ślubne dla par z Rudy Śląskiej w różnych stylach, a każdy z nich jest starannie komponowany z najpiękniejszych kwiatów, dopasowanych do preferencji kolorystycznych i estetycznych nowożeńców. Ponadto tworzymy inne rozmaite dekoracje ślubne - od pięknych łuków kwiatowych, poprzez aranżacje na stoły, aż po wiązanki na ołtarz. Każdy element starannie dopasowujemy do danej wizji i stylu.

Ekspresowa dostawa kwiatów na telefon

Kwiaty są doskonałym sposobem, aby wyrazić miłość, przyjaźń lub wdzięczność w szybki i piękny sposób. Nasza usługa dostawy kwiatów do Rudy Śląskiej to miły gest niezależnie od okazji. W dodatku składanie zamówień online jest niezwykle proste i bardzo intuicyjne. Wystarczy wybrać odpowiedni bukiet z naszej strony, podać adres dostawy oraz opcjonalnie treść dedykacji, a my zajmiemy się resztą. Co więcej, jeśli jesteś przedsiębiorcą i niedługo będziesz obchodził ważne wydarzenie w firmie np. jubileusz, podpisanie ważnej umowy lub finalizację wielkiego projektu to doskonałym pomysłem na podziękowania będą kwiaty z dostawą do biura dla pracowników i kontrahentów. Zapraszamy!

Warsztaty florystyczne w Rudzie Śląskiej

Nasze warsztaty florystyczne polecamy wszystkim miłośnikom roślin, którzy chcą stworzyć własnoręczne dekoracje kwiatowe! Podczas tych zajęć uczestnicy mają okazję poznać różne techniki aranżacji wiązanek oraz zdobyć praktyczne umiejętności w projektowaniu bukietów, wianków czy stroików. Warsztaty obejmują zarówno podstawowe zagadnienia (w tym wybór i pielęgnacja kwiatów), jak i bardziej zaawansowane tematy, takie jak kompozycje okolicznościowe. Ponadto tego typu forma aktywności to ciekawy pomysł na integrację i wspólne spędzenie czasu. Uczestnicy mogą zaprojektować unikalne kompozycje kwiatowe lub las w słoiku, dzieląc się przy tym pomysłami. Zapraszamy do kontaktu!

kwiaty dla pracowników
Do góry

Copyright 2024 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice