26 maj - niedziela - Dzień Matki - obie kwiaciarnie bedą czynne od 9:00-17:00. Uwaga! Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na 26 maj , wybierz datę w kalendarzu 27 maj a w uwagach dopisz " dostawa na 26 maj" , niestety kalendarz nie obsługuje niedziel, ale dostawy bedą się odbywać.

dekoracje kwiatowe

Kwiaciarnia internetowa dla mieszkańców Mysłowic

Rosnąca popularność zakupów online dotyczy niemal wszystkich dziedzin handlu. Nie inaczej jest w przypadku kwiatów. Nasza kwiaciarnia internetowa dla mieszkańców Mysłowic to doskonałe rozwiązanie, umożliwiające wygodne i szybkie zamawianie pięknych bukietów i kompozycji kwiatowych. Oferujemy klientom ogromny wybór kwiatów na każdą okazję! Sam proces zamawiania jest niezwykle prosty i intuicyjny. Wystarczy wejść na stronę internetową naszej kwiaciarni, wybrać interesujący bukiet, dodać ewentualne dodatki lub życzenia, a następnie wybrać dogodny termin dostawy. Kwiaty z dostawą do Mysłowic - zapraszamy!

Eleganckie dekoracje ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu, a wybór odpowiednich dekoracji może nadać mu niezapomniany charakter. Eleganckie dekoracje ślubne dla par z Mysłowic z naszej kwiaciarni są doskonałym sposobem, aby podkreślić piękno tego wyjątkowego dnia. Bez względu na to, czy nowożeńcy planują minimalistyczną uroczystość, czy też pełną przepychu ceremonię, odpowiednio dobrana dekoracja może sprawić, że przyjęcie weselne stanie się niezapomnianym wydarzeniem! Mamy przyjemność oferować szeroki wybór kwiatowych dekoracji oraz bukietów ślubnych, które dopasowujemy do osobistego stylu i preferencji pary młodej.

Warsztaty florystyczne - Mysłowice

Serdecznie zapraszamy do naszej kwiaciarni na fascynujące warsztaty florystyczne w Mysłowicach! Uczymy, jak tworzyć piękne kompozycje kwiatowe, dobierać kwiaty i pokazujemy nowoczesne techniki florystyczne. Warsztaty Florystyczne to również doskonały pomysł na integrację - niezależnie od poziomu doświadczenia. Uczestnicy odkryją tajniki komponowania bukietów, wieńców, i innych aranżacji - zapraszamy!

kwiaty dla pracowników
Do góry

Copyright 2024 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice