Świąteczne wianki na drzwi – warsztaty w Katowicach

Świąteczne wianki na drzwi – warsztaty w Katowicach

Czy marzycie Państwo o unikatowej dekoracji świątecznej, która przyciągnie wzrok gości i pomoże stworzyć magiczną atmosferę w Waszym domu? Wspaniale! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty świąteczne – podczas naszego spotkania wspólnie stworzymy wianki na drzwi w Katowicach, które staną się piękną, świąteczną dekoracją dla Waszego domu lub mieszkania. Tradycyjnie warsztaty rozpoczynamy od zbiórki o godz. 18:00 w Madlen Flowers. Każdy uczestnik otrzyma od nas wszystkie niezbędne elementy do wykonania kompozycji, włącznie z naturalnymi dodatkami, takimi jak pachnące suszone owoce, cynamon, goździki oraz dekoracje świąteczne w różnych kolorach, a także żywe gałązki specjalnie dobranego iglaka, który się nie „sypie”. Na miejscu dostępny będzie również dla uczestników album z inspirującymi zdjęciami. Nie trzeba martwić się o poziom trudności, ponieważ jesteśmy tu po to, aby pomagać Wam na każdym kroku!

Najpiękniejsze stroiki bożonarodzeniowe w Katowicach

Tworzenie stroików bożonarodzeniowych to wspaniała okazja do wczucia się w magiczną atmosferę świąt. Podczas warsztatów nauczymy, jak dobierać poszczególne elementy i ozdoby, aby stworzyć ciekawe i estetyczne kompozycje. Wykorzystamy najświeższe kwiaty, gałązki, wstążki i inne dodatki, aby finalne dzieło było prawdziwie wyjątkowe. Bez względu na poziom doświadczenia, otrzymacie Państwo praktyczne wskazówki i techniki, które pomogą Wam osiągnąć doskonały efekt. Będziecie zaskoczeni, jak łatwo można stworzyć wspaniałe stroiki bożonarodzeniowe w Katowicach z naszym wsparciem.

________________________________________
Ilość miejsc ograniczona.
Cena warsztatów: 119 zł
Istnieje możliwość wykupienia voucher na prezent.
Термін реєстрації на цей тренінг закінчився. Дивіться інші пропозиції!

Інтернет-крамниця

з Катовіце

Шукаєте найкрасивіших квітів для декорації весілля ? Ви втомилися від безплідних пошуків відповідного флориста ? Шукаєте букет, який підійде вам і до вашої весільної сукні? Ви в правильному місці! Окрім прикраси залу та церкви в найпрекрасніший день свого життя, наша квіткова крамниця із Катовіце Madlen пропонує серед інших оригінальніквіткові композиції, подарунки на різні події, а також сад в баночці. Запрошуємо ознайомитися з широким асортиментом живих декорацій.

Є ще запитання? Напишіть нам!

  Вгору
  Замовляйте
  онлайн!
  Napisz do nas!
  Телефонуйте
  нам!
  Zadzwoń do nas!
  Де ми?
  Gdzie jesteśmy?

  Copyright 2023 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice