Madlen Flowers

To miejsce, w którym z najwyższą starannością powstają nowoczesne kompozycje kwiatowe na każdą okazję. W naszym sklepie stacjonarnym można znaleźć wyszukane dekoracje dla domu, balony z helem, lasy w słoju i prezenty, a nasz kurier dostarczy kwiatową niespodziankę ukochanej osobie. Posiadamy również ofertę ślubną. To tutaj kreatywne pomysły zamieniają się w rzeczywistość.

Cześć, to ja, Magdalena

założycielka Madlen Flowers

Florystyka to piękny, kreatywny zawód, który wykonuje z ogromną pasją i zaangażowaniem. Cieszę się, że mogę dla Was tworzyć i realizować swoje pomysły. Chcecie dowiedzieć się jak to się stało, że z szablistki stałam się florystką? Zapraszam do przeczytania artkułu na moim blogu!

Czytaj więcej
Warsztaty Madlen

Nasze usługi

z miłości do tworzenia

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w których skład wchodzą:

Bukiety na każdą okazję
Kompozycje kwiatowe
Flowerbox - kwiaty w pudełku
Florystyka pogrzebowa
Oprawa florystyczna firm i hoteli
Las w słoiku
Pustynia w szkle
Świeżo ścięte kwiaty
Dekoracje ślubne
Kartki z życzeniami
Dekoracje z mchu do domu i biura
Świeca sojowa

KWIACIARNIA Z PRZESYŁKAMI KWIATOWYMI Z KATOWIC

Dla Państwa wygody udostępniamy także opcję złożenia zamówienia w kwiaciarni Madlen za pośrednictwem Internetu. Przesyłki kwiatowe to idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy nie można osobiście obdarować ukochanej bukietem róż, a chciałoby się to zrobić w elegancki i wart zapamiętania sposób. Dobierzemy kompozycję kwiatów, które chciałaby otrzymać obdarowywana i dostarczymy je do rąk własnych. Kwiaciarnia z dostawą Madlen w Katowicach to obowiązkowy adres dla każdego poszukującego dopasowanych bukietów, kolorowych boxów kwiatowych lub wiązanek na każdą okazję. Oferujemy wiele opcji dostawy kwiatów na Śląsku, by sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów. Bez problemu zrealizujemy zamówienie na terenie Katowic i okolic. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz obdarować kwiatami osobą mieszkającą z dala od stolicy Śląska - indywidualnie wycenimy koszty bukietu oraz dostawy. Wysyłamy również żywe rośliny zamknięte w słoikach, które są w stanie wnieść powiew świeżości do mieszkania. Zapraszamy do zakupów w kwiaciarni internetowej już dziś!

Madlen Flowers o nas
Do góry
Zamów
online!
Napisz do nas!
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie jesteśmy?

Copyright 2024 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice