Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
Dekoracje dla domu i biura Madlen

Warsztaty integracyjne

Nie ma lepszego pomysłu na budowanie super atmosfery w zespole jak wspólne warsztaty! Prowadzimy Warsztaty dla firm: wyjazdowe, na miejscu w firmie, w naszej kwiaciarni oraz on-line. Podczas warsztatów wszyscy uczestnicy mają do dyspozycji niezbędne materiały. Wraz z prowadzącym krok po kroku wykonują swoje dzieło, które po warsztatach każdy zabiera ze sobą. Warsztaty manualne są świetną odskocznią od obowiązków biurowych. Każdy uczestnik po warsztatach jest przepełniony kreatywnością i pozytywna energią. Prowadzimy warsztaty w tematyce: Las w słoju, obrazy z mchu, pustynia w szkle, dekoracje Wielkanocne i Bożonarodzeniowe, Wianki na głowę oraz bukiety i kompozycje sezonowe. Jesteśmy rownież otwarci na wszelkie propozycje. Dysponujemy własnymi stołami i krzesłami.

Zielone Ściany

w Twojej Firmie

Aktualne trendy na zielone dekoracje w aranżacji wnętrz będą utrzymywać się cały czas. Takie dekoracje bedą ponadczasowe. Jeżeli w Twojej przestrzeni brakuje zielni lub poszukujesz pomysłu na zaaranżowanie pustych ścian, albo nadania oryginalnego tła pod logo firmy, ta oferta będzie skierowana dla Twojej Firmy. Oferujemy aranżacje przestrzeni w trzech wersjach: Ogrody wertykalne ze sztucznej zielni wysokiej jakości, pracujemy na materiałach, które bardzo przypominają rośliny żywe. Panele z mchu: Chrobotek Reniferowy, mech poduszkowy stabilizowany, również z elementami drewna, kolorystyka odcieni zieleni oraz styl jest do ustalenia. Wszystkie aranżacje wykonujemy pod konkretny wymiar.

Dekoracje dla domu i biura Madlen
Dekoracje dla domu i biura Madlen

Rośliny do biura

Zadbaj o swoich pracowników i wprowadź żywą zieleń do biura. Kwiaty doniczkowe mają bardzo dużo zalet. Przede wszystkim oczyszczają powietrze, dzięki czemu działają prozdrowotnie. Zielony kolor liści działa relaksująco, a obcowanie z naturą dodaje energii. Rośliny doniczkowe wpisują się również w aktualne trendy ekologicznego urządzania wnętrz, dzięki czemu wygląd Twojego biura będzie na topie, co przełoży się na pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów. W zależności od zapotrzebowania przygotujemy ofertę roślin szytą na miarę. Dopasujemy odpowiednie gatunki pod kątem warunków panujących w biurze wraz z instrukcja pielęgnacji. Dostarczamy rośliny do biura, przesadzamy, aranżujemy. Oferujemy również stały abonament opieki i pielęgnacji roślin.

Bukiety i kompozycje

ze świeżych kwiatów

Świeże kwiaty cięte są zawsze najbardziej eleganckim wyborem na każdą okazje. Oferujemy: Regularne dostawy kwiatów do firmy w stałym abonamencie, jako element dekoracji. Wiązanki i bukiety okolicznościowe z okazji odejścia na emeryturę, jubileusze, urodziny pracowników, Dzień Kobiet, uroczystości upamiętniające lub pogrzeby. Zajmujemy się również oprawą florystyczną wydarzeń firmowych, dekoracje stołów, dekoracja sali, mównicy lub sceny. Dekoracja firmy na Boże Narodzenie lub święta Wielkanocne. Wszelkiego rodzaju stroiki, kosze prezentowe lub drobne upominki, dla pracowników lub kontrahentów

Dekoracje dla domu i biura Madlen

Dekoracje witryny

Visual Merchandising to zaprojektowanie i aranżacja witryny sklepowej według konkretnych zasad, aby móc zachęcić klienta do zakupów w Twoim sklepie. Jednym z elementów visual merchandisingu są dekoracje florystyczne witryny. Ta dziedzina dotyczy nie tylko sklepów, ale również warto kierować się tymi zasadami w firmach, restauracjach czy kawiarniach. Pięknie zaaranżowana witryna lub front firmy robi pierwsze dobre wrażenie, które czysto jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji. Realizujemy różnego rodzaju pomysły, podwieszane elementy, girlandy, dekoracje z kwiatów suszonych i sztucznych. Wolnostojące aranżacje kwiatowe i nie tylko. Nasza wyobraźnia nie ma limitów. Zapraszamy do kontaktu.

zaufali nam

Zapisz się do newslettera


  Do góry
  Zamów
  online!
  Napisz do nas!
  Zadzwoń
  do nas!
  Zadzwoń do nas!
  Gdzie
  jesteśmy?
  Gdzie jesteśmy?

  Copyright 2019 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice