26 maj - niedziela - Dzień Matki - obie kwiaciarnie bedą czynne od 9:00-17:00. Uwaga! Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na 26 maj , wybierz datę w kalendarzu 27 maj a w uwagach dopisz " dostawa na 26 maj" , niestety kalendarz nie obsługuje niedziel, ale dostawy bedą się odbywać.

Florystyka funeralna

Kwiaty towarzyszą nam w najważniejszych momentach życia. W chwilach radości i smutku. Kwiaty na pogrzeb są wyrazem szacunku, pamięci i żałoby. W naszej kwiaciarni zajmującej się florystyką funeralną na terenie Katowic zadbamy o każdy szczegół Państwa zamówienia w tych trudnych chwilach. Cechujemy się pasją i zaangażowaniem, a nasze prace wyróżniają się wśród innych. Pragniemy Państwu zagwarantować wysoką jakość kwiatów na pogrzeb w Katowicach. Gwarantujemy wyszukany styl wszystkich dekoracji w tym wieńców, bukietów kondolencyjnych i innych kompozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą florystyki pogrzebowej, wśród której znajdziecie Państwo szeroką gamę aranżacji kwiatowych na cmentarz.

Wieńce i kwiaty pogrzebowe

Wieniec pogrzebowy to duża kompozycja kwiatowa. Składa się z kwiatów mieszanych lub z kwiatów jednego rodzaju, np. Anturium, Róż lub Lilii. Wieniec składany jest na grobie zmarłego, ale również przy pomnikach lub tablicach upamiętniających. Nasze wieńce pogrzebowe z Katowic powstają na bazie wyselekcjonowanych gałęzi drzew iglastych oraz eleganckich liści. Kwiaty dobieramy według preferencji klienta. Kształt wieńca pogrzebowego jest zazwyczaj okrągły, ale wykonujemy również inne kształty, np. serce. Wieniec pogrzebowy z naszej katowickiej kwiaciarni może być stojący lub leżący. Na życzenie klienta dodajemy szarfę "ostatnie pożegnanie" lub z indywidualnym tekstem.

Bukiety i kompozycje

  • bukiety kondolencyjne. Bukiet wręcza się osobie pogrążonej w żałobie. W ten sposób przekazujemy wyrazy żalu i współczucia dla najbliższych. Bukiet kondolencyjny jest zgrabny i delikatny, wykonany z sezonowych aranżacji kwiatowych w stonowanych odcieniach.
  • wiązanki pogrzebowe. W odróżnieniu od bukietów kondolencyjnych, wiązankę składamy przy grobie zmarłego, przy pomnikach lub tablicach upamiętniających. Wiązanki pogrzebowe z Katowic mogą być wykonane z jednego rodzaju kwiatów lub z kwiatów mieszanych. Na życzenie klienta dodajemy wstążkę z dedykacją.
  • kompozycje kwiatowe. Kompozycje, pełnią funkcje dekoracji nagrobka, urny lub trumny. Kompozycje kwiatowe wykonujemy w różnych rozmiarach i kształtach w zależności od preferencji. Kwiaty są umieszczone w naczyniu lub na podkładzie florystycznym, dzięki czemu kwiaty mają stały dostęp do wody

Palmy pogrzebowe

Palmy pogrzebowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych kompozycji funeralnej w postaci wiązanek. Jest to dekoracja składająca się zielonych elementów oraz kwiatów w charakterystycznym kształcie łezki. Podobnie jak wiązanki, palmy pogrzebowe składamy przy grobie zmarłego. Mogą one być także ozdobą przy pomnikach lub tablicach upamiętniających. Każdą palmę na pogrzeb wykonujemy z dodatkiem wyselekcjonowanych gałęzi drzew iglastych i eleganckich liści. Kwiaty umocowane są na podkładzie florystycznym ze stałym dostępem do wody, dzięki czemu dłużej zachowują świeżość. Palmy pogrzebowe mogą być wykonane z jednego rodzaju kwiatów lub z kwiatów mieszanych. Większość kompozycji wykonujemy w kształcie łzy. Na życzenie klienta dodajemy szarfę z dedykacją.

Poznaj ofertę

naszych kompozycji
Do góry

Copyright 2024 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice