Pytania i odpowiedzi

Faq

pytania i odpowiedzi

Witamy w sekcji pytań i odpowiedzi kwiaciarni Madlen Flowers. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytania.

Gdzie wysyłamy kwiaty?

Zamówienia z naszego katalogu dostarczamy na terenie Katowic i okolic do 30 km.


W jakich godzinach dostarczamy zamówienia?

Usługę doręczenia realizujemy od poniedziałku do soboty, według poniższych przedziałów godzinowych:

Od poniedziałku do piątku:
9;00 – 13;00
13;00 – 17;00

W soboty:
9;00 – 15;00

Dowozy na zamówienie wykonujemy w wyznaczonych przedziałach czasowych, dostawy na konkretną godzinę odbywają się tylko i wyłącznie w przypadku dostaw na ceremonie pogrzebową do kościoła, kaplicy lub na cmentarz.

Podczas dni Świątecznych, takich jak Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki – doreczenia realizujemy bez przedziałów czasowych w godzinach od 8:00-20:00.


Jakie są koszty wysyłki?

Usługę doręczenia realizujemy w poszczególnych miastach:

Katowice– 29 zł

Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Slaskie, – 39 zł

Bytom, Mikołów, Mysłowice, Czeladź, Będzin, Imielin – 49 zł

Tychy, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie – 59 zł

Gliwice, Tarnowskie Góry, Radzionków – 69 zł

Odbiór w kwiaciarni – 0 zł


Co się stanie, gdy kurier nie zastanie nikogo na miejscu?

W ramach usługi dostawy, gwarantujemy jedno doręczenie. Prosimy o wybranie odpowiedniego przedziału godzin doręczenia, w którym będziemy mogli dostarczyć zamówienie. Konieczne jest podanie prawidłowego numeru kontaktowego do odbiorcy oraz do nadawcy. Jeśli kurier nie zastanie nikogo na miejscu,  podejmujemy próbę kontaktu telefonicznego, a następnie zostanie przekazana informacja do nadawcy. Jeżeli nie uda się doręczyć kwiatów,  przesyłka zostanie zwrócona do sklepu stacjonarnego Madlen Flowers, gdzie będzie pozostawiona do odbioru osobistego. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą może zostać podjęta próba ponownego dostarczenia.


Czy można złożyć zamówienie indywidualne?

Oferujemy dodatkową możliwość złożenia zamówień indywidualnych. Oferujemy kontakt telefoniczny pod numerem +48 577 974 279  lub mailowy pod adresem kontakt@madlen.pl. Po ustaleniu szczegółów zamówienia, zostaną udzielone Państwu wszelkie informacje dotyczące płatności i możliwości dostawy. Uwaga! Minimalne zamówienie to 79 zł plus koszty dostawy.


Jak pielęgnować kwiaty?

Bukiet z kwiatów

Kwiaty w bukiecie – po dostarczeniu należy podciąć końcówki, np. ostrymi nożyczkami, a następnie włożyć je do wazonu ze świeżą, zimną wodą. Wodę najlepiej wymieniać codziennie, wtedy kwiaty najdłużej utrzymają swoją świeżość. Ważne, aby wazon był bardzo czysty. Zaleca się zastosowanie odżywki do kwiatów ciętych.

Kompozycje kwiatowe

Kwiaty w kompozycji typu Flowerbox lub w koszach, są umieszczone w gąbce florystycznej z dostępem do wody. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że przy dużej ilości kwiatów w kompozycji, woda może zostać szybko „wypita” przez kwiaty. W takim przypadku, codziennie należy delikatnie rozszerzyć kwiaty i polać gąbkę wolnym strumieniem, sugerujemy ok. pół szklanki wody. W zależności od wielkości kompozycji.

Do góry

Copyright 2024 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice