26 maj - niedziela - Dzień Matki - obie kwiaciarnie bedą czynne od 9:00-17:00. Uwaga! Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na 26 maj , wybierz datę w kalendarzu 27 maj a w uwagach dopisz " dostawa na 26 maj" , niestety kalendarz nie obsługuje niedziel, ale dostawy bedą się odbywać.

Najlepsze warsztaty florystyczne - Katowice

Poszukujecie Państwo inspiracji, jak w kreatywny sposób spędzić swój czas? A może macie ochotę nagrodzić swoich pracowników w oryginalny sposób? Zapraszamy na niezwykłe warsztaty florystyczne w Katowicach u Madlen Flowers! Stwórzmy razem piękne kompozycje - zapewniamy pełen profesjonalizm i spotkanie w miłej atmosferze!

Warsztaty
Warsztaty Madlen

Mobilne warsztaty florystyczne w Katowicach - dostosowane do potrzeb i lokalizacji!


Nasza oferta obejmuje różnorodne tematyki warsztatów. Możemy zorganizować tradycyjne zajęcia w naszej kwiaciarni lub dostosować program indywidualnie do Państwa oczekiwań! Co więcej, jesteśmy mobilni, dlatego bez problemu możemy dojechać w wybrane przez Was miejsce.

Idealne na prezent

Ograniczona liczba miejsc

Kreatywnie i naturalnie

Czego można się nauczyć?


Na naszych warsztatach florystycznych rozwiniecie Państwo swoje umiejętności, odkryjecie tajniki piękna natury i stworzycie niezapomniane kompozycje kwiatowe. Nauczymy, jak wykorzystywać różne gatunki kwiatów, dopasowywać kolory i tekstury, a także tworzyć ciekawe kompozycje według najnowszych trendów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić wszystkim uczestnikom profesjonalne wsparcie i cenne wskazówki podczas całego spotkania. Dostosowujemy warsztaty do różnych poziomów zaawansowania.

Warsztaty
warsztaty integracyjne

Warsztaty integracyjne - Katowice


Oferujemy możliwość organizacji warsztatów integracyjnych - to doskonała okazja, aby zintegrować zespół i rozwijać kreatywność pracowników. Wspólne tworzenie pięknych kompozycji kwiatowych wymaga współpracy między uczestnikami. Każdy może wnosić swoje pomysły, współdziałać przy doborze kwiatów i elementów dekoracyjnych oraz dzielić się wskazówkami. Sprawimy, że warsztaty będą niezapomnianym doświadczeniem, które rozbudzi w uczestnikach pasję do sztuki florystycznej. Warsztaty florystyczne w Katowicach to zatem nie tylko okazja do nauki i rozwijania umiejętności, ale także doskonały sposób na integrację i budowanie pozytywnych relacji w firmie. Gwarantujemy znakomite chwile spędzone w otoczeniu pięknych kwiatów - zapraszamy do kontaktu!

Najbliższe warsztaty

Poniżej przedstawiamy terminy najbliższych warsztatów. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Warsztaty – Obrazy z mchu

Warsztaty – Obrazy z mchu

9 czerwiec 2024, godzina 11:00 189,00  Weź udział
Warsztaty – Las w słoju

Warsztaty – Las w słoju

9 czerwiec 2024, godzina 12:00 149,00  Weź udział
Las w słoju – Bonsai

Las w słoju – Bonsai

9 czerwiec 2024, godzina 12:00 229,00  Weź udział
Do góry

Copyright 2024 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice