Najlepsze warsztaty florystyczne - Katowice

Poszukujecie Państwo inspiracji, jak w kreatywny sposób spędzić swój czas? A może macie ochotę nagrodzić swoich pracowników w oryginalny sposób? Zapraszamy na niezwykłe warsztaty florystyczne w Katowicach u Madlen Flowers! Stwórzmy razem piękne kompozycje - zapewniamy pełen profesjonalizm i spotkanie w miłej atmosferze!

Warsztaty
Warsztaty Madlen

Mobilne warsztaty florystyczne w Katowicach - dostosowane do potrzeb i lokalizacji!


Nasza oferta obejmuje różnorodne tematyki warsztatów. Możemy zorganizować tradycyjne zajęcia w naszej kwiaciarni lub dostosować program indywidualnie do Państwa oczekiwań! Co więcej, jesteśmy mobilni, dlatego bez problemu możemy dojechać w wybrane przez Was miejsce.

Idealne na prezent

Ograniczona liczba miejsc

Kreatywnie i naturalnie

Czego można się nauczyć?


Na naszych warsztatach florystycznych rozwiniecie Państwo swoje umiejętności, odkryjecie tajniki piękna natury i stworzycie niezapomniane kompozycje kwiatowe. Nauczymy, jak wykorzystywać różne gatunki kwiatów, dopasowywać kolory i tekstury, a także tworzyć ciekawe kompozycje według najnowszych trendów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić wszystkim uczestnikom profesjonalne wsparcie i cenne wskazówki podczas całego spotkania. Dostosowujemy warsztaty do różnych poziomów zaawansowania.

Warsztaty
warsztaty integracyjne

Warsztaty integracyjne - Katowice


Oferujemy możliwość organizacji warsztatów integracyjnych - to doskonała okazja, aby zintegrować zespół i rozwijać kreatywność pracowników. Wspólne tworzenie pięknych kompozycji kwiatowych wymaga współpracy między uczestnikami. Każdy może wnosić swoje pomysły, współdziałać przy doborze kwiatów i elementów dekoracyjnych oraz dzielić się wskazówkami. Sprawimy, że warsztaty będą niezapomnianym doświadczeniem, które rozbudzi w uczestnikach pasję do sztuki florystycznej. Warsztaty florystyczne w Katowicach to zatem nie tylko okazja do nauki i rozwijania umiejętności, ale także doskonały sposób na integrację i budowanie pozytywnych relacji w firmie. Gwarantujemy znakomite chwile spędzone w otoczeniu pięknych kwiatów - zapraszamy do kontaktu!

Najbliższe warsztaty

Poniżej przedstawiamy terminy najbliższych warsztatów. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Brak przypisanych warsztatów

Do góry
Zamów
online!
Napisz do nas!
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie jesteśmy?

Copyright 2023 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice