Poznajcie Madlen…”od Szablistki po Florystkę”

Poznajcie Madlen…”od Szablistki po Florystkę”

Mam na imię Magdalena, stąd też lekko przekręcona nazwa Madlen Flowers.

Nie bez przyczyny zatytułowałam wpis „od szablistki po florystykę”, mianowicie przez 15 lat trenowałam szermierkę w Katowicach. Przygoda z szermierką zaczęła się od klasy sportowej w podstawówce. Z czasem przygoda zaczęła się przeradzać w ogromną pasję i trening zawodowy, kwalifikując się do Kadry Narodowej już w wieku 15 lat i wyjazdem na pierwszy Turniej Międzynarodowy Kadetów w Londynie. Kolejne sukcesy motywowały mnie do jeszcze cięższej pracy co zaowocowało vice Mistrzostwem Europy Kadetów, następnie dwukrotne vice Mistrzostwo Świata Juniorów, brązowy medal Mistrzostw Europy Młodzieżowców oraz regularne stary w Pucharach Świata Seniorów, w ten sposób pozostałam w szermierce, aż do ukończenia studiów, reprezentując Katowice na arenie Krajowej i Międzynarodowej.

Pierwszym moim marzeniem było połączenie kariery sportowej i zawodowej, co udało się spełnić uzyskując tytuł magistra inżyniera Wydziału Transportu na Politechnice Śląskiej w Katowicach. Zawsze miałam dużą wyobraźnie i głowę pełną pomysłów, lubiłam też obdarowywać ludzi radością, sprawiać im przyjemność. Nic tak tego nie oddaje jak radość osoby obdarowanej kwiatami, w związku z czym zamiast pozostać w męskiej branży samochodowej, po kilku kursach i szkoleniach zachwyciłam się branżą florystyczną. Początkowo zajmowałam się internetową sprzedażą kompozycji kwiatowych – tzw. flowerbox, a od kwietnia 2017 prowadzę swój stacjonarny punkt w blisko centrum w Katowicach. Moja kwiaciarnia mieści się przy ul. Francuskiej 59, na wysokości Sądu Okręgowego w Katowicach.

Oprócz klasycznych bukietów na każdą okazje, tworzymy bukiety a’la Madlen oraz  różne kompozycje w szkle, od malutkich ogrodów żyjących w swoim mikro klimacie po piękne i efektywne dekoracje z naturalnego mchu, który swoim oryginalnym kolorem ożywi każde wnętrze. Madlen Flowers to nie tylko kwiaciarnia, realizujemy piękne projekty Ślubne oraz organizujemy warsztaty i kursy florystyczne.

Moje motto: „ Podaruj ukochanej osobie kwiaty bez okazji, a zobaczysz ją zupełnie inną…

Do góry
Zamów
online!
Napisz do nas!
Zadzwoń
do nas!
Zadzwoń do nas!
Gdzie
jesteśmy?
Gdzie jesteśmy?

Copyright 2023 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice