Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
Faq

Faq

pytania i odpowiedzi

Witamy w sekcji pytań i odpowiedzi kwiaciarni Madlen Flowers. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytania.

Gdzie wysyłamy kwiaty?

Zamówienia z naszego katalogu dostarczamy na terenie Katowic i okolic, natomiast za pomocą Katalogu Poczty Kwiatowej dostarczamy kwiaty na terenie całego świata.


W jakich godzinach dostarczamy zamówienia?

Dostarczenia realizujemy od poniedziałku do soboty, według poniższych przedziałów godzinowych:

Od poniedziałku do piątku:
8;00 – 10;00
10;00 – 12;00
12;00 – 14;00
14;00 – 16;00
16;00 – 19;00

W soboty:
9;00 – 11;00
11;00 – 13;00
13;00 – 16;00


Jakie są koszty wysyłki?

Dostawa na ternie Katowic – 15 zł
Miasta sasiadujace do 15 km od katowic – 25 zł
Miasta aglomeracji śląskiej od 20 do 30 km od Katowic – 35 zł
Odbiór w kwiaciarni – 0 zł


Co się stanie, gdy kurier nie zastanie nikogo na miejscu?

W ramach usługi dostawy, gwarantujemy jedno doręczenie. Prosimy o wybranie odpowiedniego przedziału godzin doręczenia, w którym będziemy mogli dostarczyć zamówienie. Prosimy również o podanie numeru kontaktowego do odbiorcy. Jeśli kurier nie zastanie nikogo na miejscu, zostanie przekazana informacja, a przesyłka zostanie zwrócona do sklepu stacjonarnego Madlen Flowers, gdzie będzie pozostawiona do odbioru osobistego. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą może zostać podjęta próba ponownego dostarczenia.


Czy można złożyć zamówienie indywidualne?

Oferujemy dodatkową możliwość złożenia zamówień indywidualnych. Oferujemy kontakt telefoniczny pod numerem +48 577 974 279  lub mailowy pod adresem kontakt@madlen.pl. Po ustaleniu szczegółów zamówienia, zostaną udzielone Państwu wszelkie informacje dotyczące płatności i możliwości dostawy. Uwaga! Minimalne zamówienie to 60 zł plus koszty dostawy.


Jak pielęgnować kwiaty?

Bukiet z kwiatów

Kwiaty w bukiecie – po dostarczeniu należy podciąć końcówki, np. ostrymi nożyczkami, a następnie włożyć je do wazonu ze świeżą wodą. Wodę najlepiej wymieniać co 2 dni, wtedy kwiaty najdłużej utrzymają swoją świeżość. Ważne aby wazon był bardzo czysty.

Kompozycje kwiatowe

Kwiaty w kompozycji typu Flowerbox lub w koszykach, są umieszczone w gąbce florystycznej z dostępem do wody. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że przy dużej ilości kwiatów w kompozycji, woda może zostać szybko „wypita” przez kwiaty. W takim przypadku co drugi dzień należy delikatnie rozszerzyć kwiaty i polać gąbkę wolnym strumieniem, sugerujemy ok. pół szklanki wody. W zależności od wielkości kompozycji.

Do góry

Copyright 2019 © All rights reserved | Madlen Flowers Kwiaciarnia Katowice